Kalendarz z rezerwacjami

Nowoczesny kalendarz z rezerwacjami Twoich klientów. Wszystko prosto i czytelnie zorganizowane w jednym miejscu.

Dlaczego warto korzystać z internetowego kalendarza? Nextvisit System rezerwacji wizyt z płatnościami online
  • Przydzielanie kolorów do usług
  • Widok miesięczny, tygodniowy i recepcyjny (dzienny)
  • Filtr pracowników
Korzystanie przynosi wiele korzyści

Dlaczego warto korzystać z internetowego kalendarza?

Dodane wizyty przez klientów są natychmiastowo widoczne w internetowym kalendarzu, niezależnie od godzin otwarcia firmy. Można w ten sposób sprawdzić dostępność terminów i pracowników, nie trzeba do nikogo dzwonić ani wysyłać zapytań e-mailowych do pracowników.

Dzięki internetowemu kalendarzowi z rezerwacjami wizyt online, można uniknąć błędów w harmonogramie i konfliktów terminów. Klienci otrzymują powiadomienia SMS-owe i e-mailowe, które przypominają o zbliżających się wizytach, a to pomaga w redukcji opóźnień i nieobecności.

Pracownicy mogą dostosowywać własną dostępność w każdym momencie, możliwe jest zbieranie danych na temat aktywności pracowników i klientów, pomaga to w dostosowywaniu strategii biznesowej i analizie trendów. Kalendarz online ułatwia zarządzanie rezygnacjami, zmianami w harmonogramie i przekładaniem terminów w przejrzysty sposób.

Brak zdublowanych rezerwacji

Podaj godziny otwarcia, ustal grafiki pracowników. Dzięki temu klienci będą mogli zarezerwować wizyty wyłącznie wtedy, gdy pracujesz.

Automatyzacja rezerwowania wizyt

Dodaj wizytę w kilka sekund - wybierz klienta, usługę i pracownika. Wizyta zostanie utworzona, a klient, jeżeli chcesz, otrzyma powiadomienie z potwierdzeniem rezerwacji.

Zarządzanie pracownikami

Wszystkie informacje zgromadzone w jednym miejscu. Ustalaj grafik pracowników, ich dni wolne, przydzielaj wykonywane usługi i decyduj jakie powiadomienia będą otrzymywać.

Przyjmuj płatności online od klientów

Podczas rezerwowania wizyty, możesz zaoferować klientowi opłacenie wizyty z góry. Szybka i bezpieczna płatność online sprawia, że klienci bardziej pamiętają o dokonanych rezerwacjach.

Wypróbuj za darmo

Strona do rezerwacji wizyt online

System rezerwacji wizyt, który jest dostępny całodobowo przynosi wiele korzyści dla Twojej firmy i klientów.

Więcej informacji

Zarządzanie klientami

Klienci zebrani w jednym miejscu. Szybki dostęp do najważniejszych informacji, udzielonych zgód na komunikację SMS i e-mail, notatek.

Więcej informacji

Powiadomienia o wizytach

Przypominaj klientom o nadchodzących wizytach za pomocą SMS i e-mail. Zminimalizuj ryzyko odwołania wizyty.

Więcej informacji

Chcesz sprawdzić Nextvisit?

Wypróbuj za darmo przez 14 dni bez zobowiązań.

Nasi partnerzy

© Copyright 2020-2023 Nextvisit.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitemap.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz dostosować warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.