Kalendarz z rezerwacjami

Nowoczesny kalendarz z rezerwacjami Twoich klientów. Wszystko prosto i czytelnie zorganizowane w jednym miejscu.

  • Przydzielanie kolorów do usług
  • Widok miesięczny, tygodniowy i recepcyjny
  • Filtr pracowników

Dodane wizyty przez klientów są natychmiastowo widoczne w internetowym kalendarzu, niezależnie od godzin otwarcia firmy. Można w ten sposób sprawdzić dostępność terminów i pracowników, nie trzeba do nikogo dzwonić ani wysyłać zapytań e-mailowych do pracowników.

Dzięki internetowemu kalendarzowi z rezerwacjami wizyt online, można uniknąć błędów w harmonogramie i konfliktów terminów. Klienci otrzymują powiadomienia SMS-owe i e-mailowe, które przypominają o zbliżających się wizytach, a to pomaga w redukcji opóźnień i nieobecności.

Pracownicy mogą dostosowywać własną dostępność w każdym momencie, możliwe jest zbieranie danych na temat aktywności pracowników i klientów, pomaga to w dostosowywaniu strategii biznesowej i analizie trendów. Kalendarz online ułatwia zarządzanie rezygnacjami, zmianami w harmonogramie i przekładaniem terminów w przejrzysty sposób.

Dodawaj kursy i zajęcia dla wielu osób

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe
  • Płatności online za kilka osób
  • Prosta organizacja wydarzeń grupowych
  • Możliwość konfiguracji i limitów

W Nextvisit możesz tworzyć wizyty grupowe, przynosi to wiele korzyści zarówno dla Twojej firmy, jak i klientów.

Prosta organizacja wydarzeń grupowych, takich jak zajęcia fitness, kursy czy warsztaty. Klienci mogą łatwo zarezerwować miejsce dla siebie i swoich znajomych w jednym terminie.

Zarządzanie płatnościami za wizyty grupowe, Nextvisit obsługuje płatności za rezerwacje grupowe, co ułatwia rozliczenia finansowe.

Zwiększenie zaangażowania klientów, wydarzenia grupowe często są bardziej atrakcyjne dla klientów, ponieważ pozwalają na wspólną interakcję i doświadczenia. Większe zaangażowanie klientów może przyczynić się do lojalności klientów.

Dzięki możliwości rezerwacji wizyt grupowych, możesz zwiększyć liczbę uczestników na swoich wydarzeniach. Może to przyczynić się do większych przychodów i lepszej rentowności Twojej firmy.

Strona do rezerwacji wizyt online

System rezerwacji wizyt, który jest dostępny całodobowo przynosi wiele korzyści dla Twojej firmy i klientów.

Więcej informacji

Zarządzanie klientami

Klienci zebrani w jednym miejscu. Szybki dostęp do najważniejszych informacji, udzielonych zgód na komunikację SMS i e-mail, notatek.

Więcej informacji

Powiadomienia o wizytach

Przypominaj klientom o nadchodzących wizytach za pomocą SMS i e-mail. Zminimalizuj ryzyko odwołania wizyty.

Więcej informacji

Chcesz sprawdzić Nextvisit?

Wypróbuj za darmo przez 14 dni bez zobowiązań.