Powiadomienia o wizytach

Automatyzacja powiadomień SMS i e-mail dla klientów.

Automatyczne wysyłanie klientom przypomnień o wizytach Nextvisit System rezerwacji wizyt z płatnościami online
Przypominaj za pomocą SMS i e-mail

Automatyczne wysyłanie klientom przypomnień o wizytach

Nextvisit posiada rozbudowane narzędzie do wysyłania powiadomień SMS i e-mail. Dzięki temu automatycznie mogą być wysyłane wiadomości do klientów, pracowników wykonujących daną wizytę i właściciela firmy. Możesz włączać i wyłączać różne rodzaje powiadomień dla różnych osób, aby były zawsze na bieżąco ze wszelkimi zmianami w kalendarzu. Możliwa jest także edycja szablonów wysyłanych wiadomości, dodanie dodatkowych informacji przed pojawieniem się klienta. Dostępne są także specjalne znaczniki, dzięki którym można umieścić w wiadomościach takie dane jak, godzina rozpoczęcia wizyty, imię pracownika, czy nazwę usługi.

  • Własne treści komunikatów
  • Powiadomienia SMS i e-mail
  • Spersonalizowane terminy wysyłania przypomnień

Automatyczne wysyłanie przypomnień

Ustal kiedy mają być wysyłane przypomnienia do klientów o nadchodzących rezerwacjach. Spraw, by pamiętali o swoich terminach wizyt.

Powiadamianie o zmianach

Zmieniasz termin wizyty, a może musisz ją odwołać? Poinformuj o tym wybrane osoby, wystarczy że zaznaczysz taką opcję podczas zapisywania zmian w wydarzeniu.

Dostosowanie szablonów SMS i e-mail

Treść wysyłanych wiadomości możesz dowolnie zmieniać. To, jaką treść otrzyma klient zależy wyłącznie od ustawień w panelu.

Przyjmuj płatności online od klientów

Podczas rezerwowania wizyty, możesz zaoferować klientowi opłacenie wizyty z góry. Szybka i bezpieczna płatność online sprawia, że klienci bardziej pamiętają o dokonanych rezerwacjach.

Wypróbuj za darmo

Powiadomienia SMS i e-mail Nextvisit System rezerwacji wizyt z płatnościami online
  • Możliwość zmiany szablonów SMS i e-mail
  • Informacje prosto na telefon
  • Wysyłanie do klienta, pracownika, właściciela firmy
Przypomnij klientom o wizytach

Powiadomienia SMS i e-mail

Powiadomienia o nadchodzących wizytach w Nextvisit są ważne z kilku powodów, zarówno dla Twojej firmy, jak i Twoich klientów.

Wysyłane powiadomienia służą jako skuteczne przypomienie dla klientów o nadchodzących zarezerowanych wizytach i spotkaniach. Pomaga to uniknąć przypadkowego zapomnienia lub pomieszania dat. Minimalizuje to występowanie sytuacji, gdy klienci nie stawiają się na umówione wizyty.

Ułatwienie kontaktu, ponieważ klienci mogą odwołać wizytę przez internet, a także mogą szybko oddzwonić i zmienić termin zarezerwowanej wizyty, bądź uzyskać odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania. Regularne i spersonalizowane powiadomienia budują zaufanie klientów do firmy, daje to pewność klientom, kiedy otrzymują potwierdzenia i przypomnienia.

Ochrona przed nieporozumieniami - klient otrzymuje podsumowanie zarezerwowanych usług, wraz z wybraną datą, godziną i miejscem wizyty. Pomaga to uniknąć nieporozumień i błędów w komunikacji. Dodatkowo dostarczenie klientowi informacji o wizycie i przypomnienie o niej jest oznaką profesjonalizmu i dbałości o klienta.

Kalendarz

Nowoczesny kalendarz z rezerwacjami Twoich klientów. Wszystko prosto i czytelnie zorganizowane w jednym miejscu.

Więcej informacji

Zarządzanie klientami

Klienci zebrani w jednym miejscu. Szybki dostęp do najważniejszych informacji, udzielonych zgód na komunikację SMS i e-mail, notatek.

Więcej informacji

Zarządzanie pracownikami

Możesz utworzyć pracownikom konta i dać dostęp do ich kalendarzy. Oferujemy kilka predefiniowanych uprawnień dostępu.

Więcej informacji

Chcesz sprawdzić Nextvisit?

Wypróbuj za darmo przez 14 dni bez zobowiązań.

Nasi partnerzy

© Copyright 2020-2023 Nextvisit.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitemap.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz dostosować warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.