Płatności online

Błyskawiczne opłacanie rezerwacji w Nextvisit

Włącz płatności online za rezerwacje Nextvisit System rezerwacji wizyt z płatnościami online
  • Wysoka satysfakcja klientów
  • Dokonywanie płatności w dowolnym czasie i miejscu
  • Automatyczne potwierdzenie płatności i terminu rezerwacji wizyty
Wygodne, całodobowe płatności online

Włącz płatności online za rezerwacje

Płatności online za rezerwacje mogą przynieść dużo korzyści, nie tylko klientom ale także Twojej firmie. Płatności online za wizyty mogą przyczynić się do wyższej satysfakcji klientów, wygodniejszego procesu płatności i bardziej efektywnego zarządzania finansami dla przedsiębiorców.

Klienci zyskują elastyczność i wygodę, płatności online to nowoczesny sposób płatności za składane rezerwacje, można ich dokonywać w dowolnym czasie i miejscu, bez konieczności fizycznego stawiania się w siedzibie firmy. Można to zrobić siedząc wygodnie na fotelu w domu, z biura czy podczas podróży.

Płatności online są szybkie, efektywne i bezproblemowe, klienci mogą dokonywać płatności w dosłownie kilka sekund, co eliminuję potrzebę czekania w kolejkach lub obowiązku posiadania gotówki przy sobie, Klient nie rozmyśli się z powodu długiego czasu oczekiwania, ponieważ wszystko dzieje się w pełni automatycznie, wraz z potwierdzeniem płatności i rezerwacji terminu wizyty.

Bezpieczeństwo płatności online Nextvisit System rezerwacji wizyt z płatnościami online
  • Szyfrowanie danych
  • Historia płatności online
  • Automatyzacja procesu płatności za wizyty
Wygodne, całodobowe płatności online

Bezpieczeństwo płatności online

Warto podkreślić także aspekt bezpieczeństwa, Nextvisit a także operatorzy płatności, korzystają z szyfrowania danych, aby chronić informacje finansowe klientów. Daje to duże poczucie bezpieczeństwa podczas dokonywania transakcji online.

Dla upoważnionych pracowników dostępna jest historia płatności online, można w ten sposób zweryfikować które płatności zakończyły się powodzeniem, a z którymi był problem.

Dla właścicieli firm duże znaczenie ma tutaj automatyzacja całego procesu, nie ma konieczności przeliczania otrzymanej gotówki i wydawania reszty, system podlicza całość transakcji, następnie oznacza daną rezerwację jako opłaconą lub nieopłaconą. Dodatkowo płatności online można włączać dla wybranych usług, co oznacza że niektóre usługi będą wymagały opłaty w inny sposób.

Zyskujesz szybsze rozliczanie, ponieważ płatności online to natychmiastowe rozliczanie transakcji. Można w każdym momencie sprawdzić status transakcji i monitorować przepływ finansowy.

Przyjmuj płatności online od klientów

Podczas rezerwowania wizyty, możesz zaoferować klientowi opłacenie wizyty z góry. Szybka i bezpieczna płatność online sprawia, że klienci bardziej pamiętają o dokonanych rezerwacjach.

Wypróbuj za darmo

Ustalanie cen w zależności od godziny i dnia tygodnia Nextvisit System rezerwacji wizyt z płatnościami online
  • Elastyczne ustalanie cen dla usług
  • Różne ceny w zależności od dnia tygodnia i godziny
  • Cena usługi może być różna z rana i po południu
Ceny usług w systemie rezerwacji

Ustalanie cen w zależności od godziny i dnia tygodnia

W Nextvisit możesz konfigurować wysokość cen usług w zależności od godziny i dnia tygodnia. Jest to strategia cenowa odnosząca się do popytu na dany moment lub dynamiczne ceny. Praktyka taka stosowana jest przez różne branże, jak hotelarstwo, gastronomia czy transport. Jakie korzyści można osiągnąć korzystając z tej funkcjonalności w Nextvisit?

Zwiększenie przychodu, dzięki podnoszeniu cen w okresie dużego popytu na usługi, natomiast obniżanie cen w okresie niższego popytu. Można w ten sposób wykorzystać pełny potencjał dostępności swoich usług i wypełnić kalendarz rezerwacji, przy jednoczesnej maksymalizacji zysków.

Konkurencyjność, ponieważ możesz reagować na bieżąco na działania konkurencji i dostosowywać ceny swoich usług do sytuacji rynkowej, aby przyciągnąć jak największą liczbę klientów.

Strona rezerwacyjna dla klientów

Twoi klienci uzyskają dostęp do zawsze aktualnej informacji o dostępności usług i godzin w Twoim kalendarzu.

Uzupełnij najważniejsze informacje

Dodaj logo firmy, opis działalności, godziny otwarcia i adres, aby klienci mogli łatwo Cię odnaleźć.

Wolne terminy w kalendarzu

System sprawdzi zajętość kalendarza, grafiki pracowników i wiele innych parametrów, które można ustawić w panelu.

Chcesz sprawdzić Nextvisit?

Wypróbuj za darmo przez 14 dni bez zobowiązań.

Nasi partnerzy

© Copyright 2020-2023 Nextvisit.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitemap.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz dostosować warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.