Płatności online

Klik i zapłacone. Zwiększ efektywność sprzedaży i włącz płatności online. Klienci opłacający wizyty z góry z reguły się na nich pojawiają.

Wygodne, całodobowe płatności online

Włącz płatności online za rezerwacje

Włącz płatności online za rezerwacje
  • Wysoka satysfakcja klientów
  • Dokonywanie płatności w dowolnym czasie i miejscu
  • Automatyczne potwierdzenie płatności i terminu rezerwacji wizyty

Płatności online za rezerwacje mogą przynieść dużo korzyści, nie tylko klientom ale także Twojej firmie. Płatności online za wizyty mogą przyczynić się do wyższej satysfakcji klientów, wygodniejszego procesu płatności i bardziej efektywnego zarządzania finansami.

Klienci zyskują elastyczność i wygodę, płatności online to nowoczesny sposób płatności za składane rezerwacje, można ich dokonywać w dowolnym czasie i miejscu, bez konieczności fizycznego stawiania się w siedzibie firmy. Można to zrobić siedząc wygodnie na fotelu w domu, z biura czy podczas podróży.

Płatności online są szybkie, efektywne i bezproblemowe, klienci mogą dokonywać płatności w dosłownie kilka sekund, co eliminuje potrzebę czekania w kolejkach lub obowiązku posiadania gotówki przy sobie, Klient nie rozmyśli się z powodu długiego czasu oczekiwania, ponieważ wszystko dzieje się w pełni automatycznie, wraz z potwierdzeniem płatności i rezerwacji terminu wizyty.

Wygodne, całodobowe płatności online

Bezpieczeństwo płatności online

Bezpieczeństwo płatności online
  • Szyfrowanie danych
  • Historia płatności online
  • Automatyzacja procesu płatności za wizyty

Warto podkreślić także aspekt bezpieczeństwa, Nextvisit a także operatorzy płatności, korzystają z szyfrowania danych, aby chronić informacje finansowe klientów. Daje to duże poczucie bezpieczeństwa podczas dokonywania transakcji online.

Dla upoważnionych pracowników dostępna jest historia płatności online, można w ten sposób zweryfikować które płatności zakończyły się powodzeniem, a z którymi był problem.

Dla właścicieli firm duże znaczenie ma tutaj automatyzacja całego procesu, nie ma konieczności przeliczania otrzymanej gotówki i wydawania reszty, system podlicza całość transakcji, następnie oznacza daną rezerwację jako opłaconą lub nieopłaconą. Dodatkowo płatności online można włączać dla wybranych usług, co oznacza że niektóre usługi będą wymagały opłaty w inny sposób.

Zyskujesz szybsze rozliczanie, ponieważ płatności online to natychmiastowe rozliczanie transakcji. Można w każdym momencie sprawdzić status transakcji.

Strona rezerwacyjna dla klientów

Twoi klienci uzyskają dostęp do zawsze aktualnej informacji o dostępności usług i godzin w Twoim kalendarzu.

Uzupełnij najważniejsze informacje

Dodaj logo firmy, opis działalności, godziny otwarcia i adres, aby klienci mogli łatwo Cię odnaleźć.

Wolne terminy w kalendarzu

System sprawdzi zajętość kalendarza, grafiki pracowników i wiele innych parametrów, które można ustawić w panelu.

Chcesz sprawdzić Nextvisit?

Wypróbuj za darmo przez 14 dni bez zobowiązań.